Rejestrator PrimeLog+

PrimeLog + to mały, solidny i głęboki rejestrator danych zasilany bateryjnie, przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań. Dostępne w wariantach jedno- i dwukanałowych; idealnie nadaje się do modelowania sieci z dokładnością ± 0,1%. W połączeniu z 2 GB pamięci umożliwia rejestrowanie wyższej rozdzielczości i zapewnia doskonałą niezawodność danych. Jego zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego analityka.

Rejestracja przepływu

Wejście przepływu umożliwia rejestrowanie dwóch przepływów jednokierunkowych, lub jednego dwukierunkowego. Ta funkcja umożliwia łączenie różnych sensorów niezależnie skalibrowanych.

Rejestracja ciśnienia

PrimeLog + 1P i 2i mają wewnętrzny przetwornik ciśnienia. PrimeLog + 2 ma kanał analogowy, który może przyjmować szereg wejść elektrycznych lub zewnętrznych przetworników w celu spełnienia szeregu zastosowań.

Modelowanie sieci

Jest to precyzyjne narzędzie do modelowania sieci; ma dokładność analogowego ciśnienia do ± 0,1% (FS), a wiele rejestratorów można również programować / pobierać przez szybką komunikację lokalną USB lub koncentrator USB, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Monitorowanie ciśnienia

Dla dokładnych danych ciśnienia idealna jest funkcja autokalibracji i dokładność ± 0,1% (FS). Rejestrowanie można przeprowadzać co sekundę

Monitorowanie strefowe

Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przepływomierzami PrimeLog+ może być używany tam, gdzie nie są zainstalowane rejestratory telemetryczne, aby zapewnić wskazanie wycieku w strefie.

Monitorowanie konsumpcji

Wartość indeksu licznika jest programowalna w rejestratorze. To, wraz z niewielkimi rozmiarami do montażu w małych komorach, czyni go idealnym do oszacowania zapotrzebowania konsumpcji.

Głębokość wody w zbiornikach

Dostępny jest szereg zewnętrznych czujników ciśnienia / głębokości, które pomagają zarządzać zasobami wodnymi.

Monitorowanie opadów deszczu

Funkcja rejestrowania zdarzeń wraz z dużą pamięcią umożliwia PrimeLog+ rejestrowanie przez wiele lat, zanim pamięć się zapełni, dzięki czemu jest odpowiednia do długich i zdalnych wdrożeń.