Rejestrator PrimeLog+

  • Kompatybilny z wszystkimi powszechnymi przepływomierzami
  • Szybkie łącze USB
  • Wbudowana pamięć 2 gb (500 milionów rekordów)
  • Rejestrowanie zdarzeń oraz interwałowe
  • Zasilanie przez okres do 5 lat
  • Standard ochrony IP68

PrimeLog + to mały, solidny i głęboki rejestrator danych zasilany bateryjnie, przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań. Dostępne w wariantach jedno- i dwukanałowych; idealnie nadaje się do modelowania sieci z dokładnością ± 0,1%. W połączeniu z 2 GB pamięci umożliwia rejestrowanie wyższej rozdzielczości i zapewnia doskonałą niezawodność danych. Jego zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego analityka.

Rejestracja przepływu

Wejście przepływu umożliwia rejestrowanie dwóch przepływów jednokierunkowych, lub jednego dwukierunkowego. Ta funkcja umożliwia łączenie różnych sensorów niezależnie skalibrowanych.

Rejestracja ciśnienia

PrimeLog + 1P i 2i mają wewnętrzny przetwornik ciśnienia. PrimeLog + 2 ma kanał analogowy, który może przyjmować szereg wejść elektrycznych lub zewnętrznych przetworników w celu spełnienia szeregu zastosowań.

Modelowanie sieci

Jest to precyzyjne narzędzie do modelowania sieci; ma dokładność analogowego ciśnienia do ± 0,1% (FS), a wiele rejestratorów można również programować / pobierać przez szybką komunikację lokalną USB lub koncentrator USB, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Monitorowanie ciśnienia

Dla dokładnych danych ciśnienia idealna jest funkcja autokalibracji i dokładność ± 0,1% (FS). Rejestrowanie można przeprowadzać co sekundę

Monitorowanie strefowe

Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przepływomierzami PrimeLog+ może być używany tam, gdzie nie są zainstalowane rejestratory telemetryczne, aby zapewnić wskazanie wycieku w strefie.

Monitorowanie konsumpcji

Wartość indeksu licznika jest programowalna w rejestratorze. To, wraz z niewielkimi rozmiarami do montażu w małych komorach, czyni go idealnym do oszacowania zapotrzebowania konsumpcji.

Głębokość wody w zbiornikach

Dostępny jest szereg zewnętrznych czujników ciśnienia / głębokości, które pomagają zarządzać zasobami wodnymi.

Monitorowanie opadów deszczu

Funkcja rejestrowania zdarzeń wraz z dużą pamięcią umożliwia PrimeLog+ rejestrowanie przez wiele lat, zanim pamięć się zapełni, dzięki czemu jest odpowiednia do długich i zdalnych wdrożeń.
Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.