Przepływomierz PrimeProbe3+

  • Dostępne długości od 80mm do 2000mm
  • Pomiar przepływu od 20mm/s do 5m/s
  • Możliwość montażu na pracującej sieci
  • Praca w wodzie o niskim przewodnictwie
  • Zasilanie przez okres do 10 lat
  • Bardzo wytrzymały, do stosowania przy ciśnieniu roboczym do 25 barów

PrimeProbe3+ to dwukierunkowy przepływomierz sztycowy do stałego lub przenośnego użytku w zarządzaniu systemami dystrybucji wody. Jest opłacalną alternatywą dla przepływomierzy z pełnym otworem i jest idealny do stosowania w szerokim zakresie przepływów i średnic rur.

Trwała konstrukcja

PrimeProbe3+ to bardzo wytrzymałe urządzenie z mocnym trzpieniem i czujnikiem oraz łańcuchem zabezpieczającym. Jest dostępny w sześciu opcjach długości sztycy i jest wodoodporny do IP68.

Prosta obsługa urządzenia

Programowanie odbywa się za pośrednictwem połączenia USB. PrimeProbe3 + zapewnia wyjście impulsowe, które można podłączyć do rejestratora danych PrimeLog + (do lokalnego gromadzenia danych) lub do XiLog + (do zdalnego gromadzenia danych).

Globalna platforma PrimeWeb

PrimeProbe3+ w połączeniu z rejestratorem XiLog+ zapewnia stałą transmisję danych do PrimeWeb.

PrimeWeb to internetowe rozwiązanie do gromadzenia i wyświetlania danych hydraulicznych sieci wodnej oraz alarmów wycieków i skorelowanych pozycji wycieków – wszystko na jednej platformie.

PrimeWeb przetwarza zdalne dane z rejestratorów danych XiLog+, rejestratorów hałasu akustycznego Phocus3 i Phocus3m oraz rejestratorów hałasu Enigma3m. Jest dostępny na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Profilowanie sieci

PrimeProbe3+ zapewnia dokładny pomiar prędkości wody, a jeśli profil jest w pełni rozwinięty, to możliwy jest również pomiar objętości przepływu. Dostępny jest pakiet oprogramowania do określania profilu prędkości poprzez pomiar prędkości w wielu pozycjach w poprzek rury.

Montaż urządzenia

Dzięki niewielkim wymiarom i sześciu dostępnym opcjom długości, PrimeProbe3+ jest idealnym wyborem do montażu w miejscach, w których standardowe przepływomierze się nie mieszczą. Montaż PrimeProbe3+ nie wymaga wykopów, ani odłączania sieci na czas instalacji w rurociągu wodnym.

Tryb SMART

Tryb SMART zapewnia optymalną dokładność przy jednoczesnym zachowaniu żywotności baterii. PrimeProbe3+ automatycznie dostosowuje czas reakcji pomiaru. Daje to dokładniejsze wyniki, gdy szybkość przepływu szybko się zmienia, a także zachowuje żywotność baterii, gdy natężenie przepływu jest stabilne.
Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.