Przepływomierz ultradźwiękowy PrimeFlo-T

PrimeFlo-T jest ręcznym przepływomierzem ultradźwiękowym z korelacją czasu przepływu, wykorzystującym technologię podwójnego DSP. Zaprojektowany do zastosowania w pomiarach wody czystej, oraz ściekowej. Prosta obsługa i niskie koszty eksploatacyjne zapewniają perfekcyjne zastosowanie w pomiarach przepływu wody.

Uniwersalny przepływomierz

PrimeFlo-T jest dostarczany kompletny i gotowy do pomiarów na wszystkich rodzajach rur metalowych i plastikowych. Jest dostarczany z przetwornikami dopasowanymi do rur o średnicach od 25 mm do 2500 mm - z jedną parą czujników.

Stworzony do pracy

Programowanie jest przyjazne dla użytkownika za pomocą zintegrowanej klawiatury i wyświetlacza. Żywotność PrimeFlo-T wynosi 24 godziny, co czyni go odpowiednim do tymczasowego monitorowania przepływu. Może być zasilany z sieci lub z wewnętrznego akumulatora. Kable i czujniki mają stopień ochrony IP66.

Zasada działania

PrimeFlo-T działa na zasadzie czasu przejścia, że fale dźwiękowe przemieszczające się wraz z przepływem wody poruszają się szybciej niż te, które poruszają się pod prąd. Wynikająca z tego różnica czasu przejścia jest wprost proporcjonalna do prędkości przepływu.

Czujniki ultradźwiękowe, przymocowane do zewnętrznej powierzchni ściany rury, służą do generowania i odbierania impulsów. Przepływomierz kompensuje zmiany profilu przepływu i temperatury wody, aby uzyskać dokładne wyniki.

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236
ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Dane kontaktowe

Tel: (22) 390 59 47
Email: biuro@rdtech.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter