RB6100 - Najinteligentniejszy tester kabli

Inteligentne testery kabli RB6100 dostępne w dwóch wersjach -Cu, oraz Gfast do szybkich i precyzyjnych pomiarów kabli miedzianych, teletechnicznych, a także DSL. Zaprojektowane w oparciu o najnowsze chipsety Broadcom skracają czas pracy przy testowaniu przewodów, a wsparcie VDSL2, VDSL2+, ADSL2+ i wielu innych technologii DSL zapewnia długie wsparcie przy pracach z sieciami internetowymi. Wbudowane aplikacje do pomiarów uszkodzeń umożliwiają szerokie pomiary TDR (w tym TDR w czasie rzeczywistym, zapisanych pomiarów, a także różnic), mostek rezystancyjny RFL i Küpfmüller K-Test.

RB6100-Cu

Pomiary TDR, RFL, K-Test

Testery kabli miedzianych RB6100-Cu posiadają zintegrowane szerokie spektrum aplikacji do precyzyjnego wykrywania i lokalizacji miejsc uszkodzeń przewodów.

Zaawansowany Multimetr

Aplikacja do automatycznego i precyzyjnego pomiaru parametrów kabli miedzianych umożliwia pomiary napięć i natężeń AC/DC, oporności, rezystancji i wielu innych w wygodny i czytelny sposób.

Wodoodporne złącza

Wykonane w standardzie IP54 RB6100 posiada 5 standardowych złączy na przewody podłączeniowe z krokodylkami, oraz port na wtyczkę RJ-45 do pomiarów sieci DSL.

RB6100-Gfast

Zaawansowane testy sieci

Urządzenie wyposażone jest w zestaw końcowych testów automatycznych, w tym: ping, ftp, Trace Route i Web Browser, umożliwiających szybką inspekcję przy instalacji.

Graficzna diagnostyka sieci

RB6100-Gfast umożliwia wyświetlanie parametrów Upstream i Downstream w formacie graficznym w różnych kolorach.

Test przepustowości Speedtest™

Zintegrowane testy Speedtest™ firmy Ookla® z konfigurowalnymi parametrami obejmującymi standardy Ookla i iPerf3.

Zaawansowane urządzenie do diagnostyki kabli miedzianych

Galeria

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236
ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Dane kontaktowe

Tel: (22) 390 59 47
Email: biuro@rdtech.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter