Reflektometr Lexxi T1660 TDR

  • Dokładność lokalizacji 1%
  • Maksymalny zasięg detekcji 6 km
  • Minimalny zasięg wskazania 7 m
  • Czas pracy 12 godzin
  • 11 opcji zasięgu
  • Zasilane z baterii alkalicznych

Lexxi T1660 umożliwia analizę wszystkich metalowych kabli składających się z co najmniej dwóch żył, z których jedną może być zbrojenie lub ekran. Typy kabli obejmują CATV, skrętkę telekomunikacyjną, Ethernet, a nawet kable zasilające niskiego napięcia.
Lexxi T1660 jest standardowo dostarczany z zestawem kabli połączeniowych 100 Ω. Szereg opcjonalnych wtyczek sprawia, że ​​można go dostosować do wymagań różnych branż i zastosowań, a dodatkowy filtr umożliwia bezpieczną analizę 3-fazowych kabli sieciowych pod napięciem.

Akcesoria

Moduły do skrętki, kabli koncentrycznych i kabli zasilających pozwalają Lexxi T1660 na wykrywanie usterek w szerokim zakresie zastosowań, nawet w przypadku trójfazowych kabli sieciowych pod napięciem.

Obsługa

Lexxi T1660 jest prosty w obsłudze, z zaledwie 6 przyciskami sterowania i łatwym do obsługi menu, które pozwala ustawić preferencje.

Kable energetyczne

Dzięki akcesoryjnym filtrom blokującym Lexxi T1660 umożliwia pracę z kablami AC w kategorii III o natężeniu prądu do 600V, a także AC w kategorii IV o natężeniu prądu do 300V.
Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.