Reflektometr Lexxi T1660 TDR

Lexxi T1660 umożliwia analizę wszystkich metalowych kabli składających się z co najmniej dwóch żył, z których jedną może być zbrojenie lub ekran. Typy kabli obejmują CATV, skrętkę telekomunikacyjną, Ethernet, a nawet kable zasilające niskiego napięcia.
Lexxi T1660 jest standardowo dostarczany z zestawem kabli połączeniowych 100 Ω. Szereg opcjonalnych wtyczek sprawia, że ​​można go dostosować do wymagań różnych branż i zastosowań, a dodatkowy filtr umożliwia bezpieczną analizę 3-fazowych kabli sieciowych pod napięciem.

Akcesoria

Moduły do skrętki, kabli koncentrycznych i kabli zasilających pozwalają Lexxi T1660 na wykrywanie usterek w szerokim zakresie zastosowań, nawet w przypadku trójfazowych kabli sieciowych pod napięciem.

Obsługa

Lexxi T1660 jest prosty w obsłudze, z zaledwie 6 przyciskami sterowania i łatwym do obsługi menu, które pozwala ustawić preferencje.

Kable energetyczne

Dzięki akcesoryjnym filtrom blokującym Lexxi T1660 umożliwia pracę z kablami AC w kategorii III o natężeniu prądu do 600V, a także AC w kategorii IV o natężeniu prądu do 300V.