RD7200

Wykrywacz kabli i rur o najwyższej precyzji z 7 częstotliwościami lokalizacyjnymi, 3 trybami pasywnymi i 4 częstotliwościami sond teraz dostępny  w uproszczonej formie. 

  • 7 częstotliwości aktywnych
  • 4 tryby pracy
  • 3 tryby pasywne
  • 4 częstotliwości sond
  • Wibracje i funkcja SWING
  • Konstrukcja IP65
  • 3 letnia gwarancja

Lokalizacja przewodów

Lokalizacja rur

Lokalizacja uszkodzeń

Najważniejsze funkcje

Lokalizator o rozszerzonych możliwościach w każdej branży

Wzbogacony o nowe funkcje i zmienioną konstrukcję RD7200 rewolucjonizuje rynek profesjonalnych lokalizatorów. Posiadając wyświetlacz o wysokim kontraście, ekran RD7200 umożliwia wyraźne odczytywanie informacji w pełnym świetle.

Wbudowany unowocześniony głośnik gwarantuje jeszcze lepsze informacje zwrotne w trudnych warunkach pracy. 5 poziomów regulacji głośności zapewnia dopasowanie komunikatów wedle uznania. Umieszczony w uchwycie brzęczyk dodatkowo wibruje w momencie wystąpienia alarmu SWING, lub innych komunikatów ważnych dla użytkownika.

Jedna konfiguracja dla każdej branży

Lokalizator RD7200™ w odróżnieniu od poprzednich modeli oferowany jest w jednej opcji – najlepszej i uniwersalnej. Konfiguracja 7 częstotliwości aktywnych, trybów pasywnych i częstotliwości sond umożliwia pracę w każdych warunkach, na każdej sieci.

Oparta na wieloletnim doświadczeniu Radiodetection™ konstrukcja 5 anten ułożonych wertykalnie i horyzontalnie względem urządzenia umożliwia precyzyjne wykrywanie kabli i rur z minimalnym błędem pomiaru.

Rozbudowane tryby pasywne gwarantują wystarczającą jakość lokalizacji bez użycia generatora. Dodatkowa funkcja pomiaru głębokości w trybie Power wskazuje głębokość kabli prądowych bez generatora TX. Technologia filtracji harmonicznych częstotliwości trybu Power zapewnia dokładną lokalizację kabli zasilających z możliwością rozróżnienia, czy wykrywany sygnał pochodzi z jednego przewodu, czy z kilku źródeł.

Automatyczne funkcje dla poprawy obsługi

RD7200 z trybem automatycznym wyręcza użytkownika w dopasowywaniu odpowiedniej czułości odbiornika w szybki i prosty sposób naprowadzając na lokalizowaną sieć. Dodatkowe wskaźniki takie jak strzałki adaptacyjne i funkcja kompasu przyspieszają lokalizację i dokładne namierzanie kabli i rur pod ziemią.

Opatentowany przez Radiodetection™ system SWING ułatwia stosowanie poprawnej techniki lokalizacji infrastruktury podziemnej. W przypadku nieprawidłowego użytkowania informuje poprzez alarmy audiowizualne.

Technologia TruDepth™ wyświetla pomiary głębokości i prądu tylko wtedy, gdy RD7200 jest prawidłowo zorientowany nad celem. Spójność pomiarów daje dużą pewność, że przestrzegana jest właściwa trasa sieci.

Dane techniczne i dokumenty

Aktywne częstotliwości8 częstotliwości
Częstotliwości sond4 częstotliwości
Tryby pasywne3 tryby pasywne
Filtry trybu PowerTak
Kompas w trybach pasywnychCPS, Power
Kompas w trybach aktywnychTak
Głębokość w trybie PowerTak
CALSafe™Opcja
Lokalizacja uszkodzeń izolacjiTak
Akumulatory Litowo-JonoweOpcja
3 letnia gwarancjaPo rejestracji urządzenia

Pliki do pobrania

Karta katalogowaPobierz
Specyfikacja technicznaPobierz