Wpychana kamera inspekcyjna Flexiprobe P540c

Flexiprobe P540c to najpotężniejszy kontroler Pearpoint, jaki kiedykolwiek zaprojektowano, oferujący intuicyjne menu i dedykowane przyciski funkcyjne, które poprowadzą Cię szybko przez Twoje inspekcje. Wbudowane szablony umożliwiają tworzenie raportów zgodnych z wieloma standardami, a wbudowane Wi-Fi może łączyć się z punktem dostępowym, takim jak telefon komórkowy, umożliwiając wysłanie otrzymanego raportu pocztą elektroniczną lub do Dropbox, wszystko w miejscu pracy, lub po prostu skopiować do pamięci flash przez jeden z trzech portów USB.

Wbudowany akumulator

System jest wyposażony we wbudowany akumulator, który umożliwia pracę jednostki centralnej, a także podłączonej do kontrolera głowicy kamery zapewnia dzień pracy.

Intuicyjna obsługa

10 kontekstowych i 7 dedykowanych przycisków, pełna klawiatura QWERTY i graficzny system operacyjny pozwalają na łatwą konfigurację i korzystanie z systemu P540c

Natychmiastowo udostępniaj nagrania

Nagrywaj cyfrowe filmy wideo z wbudowanej pamięci flash i natychmiast udostępniaj je klientowi lub biuru za pomocą telefonu komórkowego lub innego zewnętrznego punktu dostępu do internetu

Predefiniowane szablony raportów

Raporty zgodne z WRc MSCC 3,4 i 5 oraz kody klasyfikacji warunków są zintegrowane z pracą kontrolera i tworzone automatycznie. Udostępniaj pliki XML lub WinCan bezpośrednio z miejsca inspekcji.

Ekran wysokiej rozdzielczości

10,1-calowy monitor wysokiej rozdzielczości oferuje szeroki kąt widzenia i doskonałą jakość obrazu w większości warunków oświetleniowych. Wszystkie kamery Flexiprobe są wyposażone w ultra jasne diody LED najnowszej generacji i czujnik obrazu o wysokiej rozdzielczości, które zapewniają wyraźny obraz.

Kamera wyposażona w sondę

Sonda sygnałowa w kamerach inspekcyjnych umożliwia lokalizację głowicy kamery, która znajduje się w kanale zakopanym pod ziemią.

System skonfigurowany do potrzeb

Kamery inspekcyjne P540c umożliwiają konfigurację z dowolnym nawijakiem z oferty P540c.

P541 Plumbers

Nawijak dostępny w dwóch wersjach: 30m, oraz 60m włókna.

P541 Mini

Nawijak dostępny w jednej wersji: 35m włókna.

P542 Reels

Nawijak dostępny w wersji 60m.

P343 Reel

Nawijak dostępny w wersji 120m.

P343 Reel

Nawijak dostępny w jednej wersji 150m.

Kompatybilność z systemami samobieżnymi Flexitrax P550c

Kontroler Flexitrax P550c jest kompatybilny z pełną gamą kamer, nawijaków, sond i akcesoriów Flexiprobe P540c / P340, zapewniając niezrównaną modułowość od małego systemu Plumbers (30 m) do napędzanego silnikiem samobieżnego wózka P356 (305 m) 1000”.