Kamery inspekcyjne

Wpychane i samobieżne systemy CCTV do inspekcji rurociągów sanitarnych

Samobieżne kamery inspekcyjne stosowane są w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych. Służą do inspekcji CCTV rur, w celu lokalizacji uszkodzeń i poznania ich ogólnego stanu zużycia. Urządzenia tego typu stosowane są również przez przedsiębiorstwa usługowe wykonujące instalacje sanitarne w celu przeprowadzenia inspekcji sieci przed odbiorem instalacji. 

Kamery inspekcyjne amerykańskiej firmy Pearpoint, oferowane przez RD Tech, to systemy dostosowane do prac w rurach o różnych średnicach. Systemy samobieżne mają możliwość pracy w rurach od 150mm do 975mm. Jednostki P540 Flexiprobe i P550 Flexitrax posiadają duży ekran o wysokiej rozdzielczości i wygodną w obsłudze klawiaturę z przyciskami skrótowymi. Umożliwiają tworzenie automatycznych raportów, a także przesyłanie ich, oraz nagrań z inspekcji do chmury, lub bezpośrednio na komputer zaraz po skończeniu pracy.

W ofercie RD-tech znajdują się także kamery umożliwiające inspekcje telewizyjną do średnic aż 4500mm. Zestawy składają się z wózków samojezdnych z systemem różnych kamer oraz pantografów, jednostki sterującej o 10 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920*1080 i kablem do 150m z elektrycznym nawijakiem.

Pearpoint

P540c Flexiprobe

Kamera wpychana do rur o średnicach od 25mm do 300mm w konfiguracji z różnymi głowicami i nawijakami.

Pearpoint

P550 Flexitrax

Kamera samobieżna z możliwością inspekcji w rurach do 1500mm z możliwością współpracy z systemem kamer wpychanych.

Jiutai

GT102

Kamera samobieżna z możliwością inspekcji w rurach do 600mm

Jiutai

GT108

Kamera samobieżna z możliwością inspekcji w rurach do 4500mm.

Kamery inspekcyjne

Kamery inspekcyjne kanadyjskiej firmy Deep Trekker to innowacyjne systemy CCTV do inspkecji rur. Kamery DT320 i DT340 są zasilane z wbudowanego akumulatora który zapewnia do 8 godzin pracy. Systemy przystosowane są do inspekcji rur od 150mm do 930mm. Każda kamera posiada ruchomą głowicę PTZ (Pan, Tilt, Zoom), oraz mocne ledowe oświelenie.

RD Tech posiada również w swojej ofercie kamery inspekcyjne firmy TVBTech. Firma specjalizuje się w projektowaniu, badaniach i rozwoju oraz produkcji kamer inspekcyjnych. Szeroki wybór kamer wpychanych do różnych zastosowań m. in. hydraulika, czyszczenie kanalizacji, czyszczenie kanałów napowietrznych czy przemysł telekomunikacyjny. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Deep Trekker

DT320 mini

Samobieżna kamera inspekcyjna z akumulatorem dostosowana do inspekcji rur o średnicach od 150mm do 300mm.

Deep Trekker

DT340

W pełni mobilny system kamery samobieżnej akumulatorowej do inspekcji CCTV rur o średnicach od 200mm do 915mm.