Dron podwodny Revolution ROV

  • Głębokość pracy do 305m
  • Zasilanie do 8 godzin
  • Wbudowana kamera 4K
  • Autonomous learning-icon Sensory z technologią Bridge
  • Absolute GPS Positioning-icon Nawigacja podwodna
  • 6 rewolucyjnych pędników do ruchu w każdym kierunku

W połączeniu z siłą napędową BRIDGE, REVOLUTION zapewnia zaawansowaną stabilność w podwodnym otoczeniu. Kamera, sonar i manipulator, wyposażone w zautomatyzowane systemy, nadal mogą obracać się o 260 stopni w celu uzyskania orientacji .

Całkowicie nowa konstrukcja mechaniczna od swojego poprzednika. Deep Trekker REVOLUTION to szybszy i potężniejszy system ekspedycyjny. Dzięki swobodzie ruchu REVOLUTION ma optymalną zwrotność nawet w trudnych wodach środowiskowych. Głębokość znamionowa do 305m z mocnymi pędnikami do przemieszczania się na boki i pracy przy prądach.

Zasilanie do 8 godzin

Wbudowane akumulatory Revolution ROV zapewniają do 8 godzin pracy pod wodą. Po rozładowaniu się akumulatora istnieje możliwość zastąpienia go nowym w pełni naładowanym

Obraz w 4K

Obraz w jakości 4K rejestrowany dzięki czułej na światło kamerze UHD trafia na wyświetlacz jednostki kontrolera o przekątnej 7" z możliwością zapisu nagrania do karty SD.

Mocne oświetlenie przy kamerze

Diody led umiejscowione w dwóch kolumnach po bokach kamery generują jasne światło w pełni ściemnialne o mocy 8400 - 11800lm.

Niesamowita zwrotność i kąt widzenia

Dzięki opatentowanej konstrukcji sterowania balastem DTG3 jest w stanie obrócić się w miejscu, a kamera umiejscowiona na niezależnym elemencie zapewnia kąt widzenia 270°.

Zautomatyzowana obsługa drona

Dzięki innowacyjnej technologii Bridge w połączeniu z dodatkowymi sensorami system po zanurzeniu na wskazaną głębokość i obraniu kursu jest w stanie autonomicznie utrzymywać zadane wartości.

Lekka i łatwa w transporcie konstrukcja

DTG3 jest klasyfikowany jako mini ROV i dzięki niewielkiej wadze i wymiarach możliwe jest transportowanie go w każde miejsce i wdrożenie w każdych warunkach do środowiska.

Inteligentna technologia BRIDGE

Inteligentna platforma technologiczna Deep Trekker. System operacyjny zaprojektowany z niestandardowym sprzętem i oprogramowaniem; do kontroli, integracji, komunikacji i ulepszonego działania. Deep Trekker BRIDGE wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić klientom rozwiązania intuicyjne i łatwe w użyciu.

Uproszczona kontrola

Nawet w trudnych warunkach platforma BRIDGE zapewnia stabilny i czysty obraz HD. Operatorzy mogą manipulować wyświetlaniem, dostosowując oświetlenie pokładowe w celu kontroli zarówno w ciemnym, jak i słabym świetle.

Bezproblemowa integracja

Dzięki ulepszonej platformie technologia BRIDGE może integrować się z obecnymi i przyszłymi produktami innych firm, które będą miały pasujący układ połączeń.

Stała łączność

Zaawansowane algorytmy zapewniające płynną reakcję między sterownikiem a pojazdem z dowolnego miejsca na świecie. BRIDGE zapewnia elastyczność łączenia się z wieloma pojazdami Deep Trekker za pomocą sieci DTHub.

Ulepszona obsługa

Ulepszone możliwości przeglądania i nagrywania obrazu na dłuższych kablolinach.

Walizki transportowe Peli™

Revolution ROV posiada w zestawie trwałą walizkę transportową znanej na całym świecie firmy Peli™. Walizka jest wyposażona w dopasowaną do każdego komponentu piankę zapewniającą bezpieczeństwo systemu.

Możliwość montażu sonaru

System Revolution ROV w standardowej wersji posiada dodatkową wiązkę kabli do podłączenia sonaru, lub nawigacji GPS. Wystarczy zakupić odpowiednie urządzenie i podłączyć.

System kompletny w 100%

Revolution jest dostępny tylko w jednej wersji - najwyższej. Po zakupie jest gotowy do pracy i montażu wszystkich dostępnych akcesoriów z oferty Deep Trekker.

Zestaw Revolution ROV zawiera:

Dron DeepTrekker Revolution ROV z inteligentnymi sensorami i automatyką
Kablolina 300m na wzmocnionym nawijaku
Kontroler
Chwytak dwufunkcyjny
Skaler laserowy
Mikrofon podwodny
Zestaw balastowy
Zasilacz
Wymienne akumulatory
Walizka Peli™ na zestaw

Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.