ROV DTG3

DTG3 to mini podwodny ROV klasy obserwacyjnej, zbudowany w celu zapewnienia operatorom możliwości szybkiego rozmieszczania i kontroli wizualnej w podwodnych środowiskach.

Przejmij kontrolę nad kolejną operacją podwodną za pomocą sprawdzonego pojazdu zdalnie sterowanego DTG3.

Zasilanie do 12 godzin

Dron dzięki możliwości podłączeniu ładowania sieciowego do kontrolera umożliwia ciągłą pracę do 12 godzin z hybrydowym zasilaniem.

Obraz w 4K

Obraz w jakości 4K rejestrowany dzięki czułej na światło kamerze UHD trafia na wyświetlacz jednostki kontrolera o przekątnej 7" z możliwością zapisu nagrania do karty SD.

Oświetlenie 1000lm przy kamerze

Jasne diody LED umiejscowione nad kamerą podążają za nią oświetlając obraz regulowanym światłem o jasności do 1000lm. Opcjonalnie istnieje możliwość dołączenia dodatkowego oświetlenia do 4400lm.

Niesamowita zwrotność i kąt widzenia

Dzięki opatentowanej konstrukcji sterowania balastem DTG3 jest w stanie obrócić się w miejscu, a kamera umiejscowiona na niezależnym elemencie zapewnia kąt widzenia 270°.

Zautomatyzowana obsługa drona

Dzięki innowacyjnej technologii Bridge w połączeniu z dodatkowymi sensorami system po zanurzeniu na wskazaną głębokość i obraniu kursu jest w stanie autonomicznie utrzymywać zadane wartości.

Lekka i łatwa w transporcie konstrukcja

DTG3 jest klasyfikowany jako mini ROV i dzięki niewielkiej wadze i wymiarach możliwe jest transportowanie go w każde miejsce i wdrożenie w każdych warunkach do środowiska.

Inteligentna technologia BRIDGE

Inteligentna platforma technologiczna Deep Trekker. System operacyjny zaprojektowany z niestandardowym sprzętem i oprogramowaniem; do kontroli, integracji, komunikacji i ulepszonego działania. Deep Trekker BRIDGE wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić klientom rozwiązania intuicyjne i łatwe w użyciu.

Uproszczona kontrola

Nawet w trudnych warunkach platforma BRIDGE zapewnia stabilny i czysty obraz HD. Operatorzy mogą manipulować wyświetlaniem, dostosowując oświetlenie pokładowe w celu kontroli zarówno w ciemnym, jak i słabym świetle.

Bezproblemowa integracja

Dzięki ulepszonej platformie technologia BRIDGE może integrować się z obecnymi i przyszłymi produktami innych firm, które będą miały pasujący układ połączeń.

Stała łączność

Zaawansowane algorytmy zapewniające płynną reakcję między sterownikiem a pojazdem z dowolnego miejsca na świecie. BRIDGE zapewnia elastyczność łączenia się z wieloma pojazdami Deep Trekker za pomocą sieci DTHub.

Ulepszona obsługa

Ulepszone możliwości przeglądania i nagrywania obrazu na dłuższych kablolinach.

Walizki transportowe Peli™

DTG3 posiada w zestawie trwałą walizkę transportową znanej na całym świecie firmy Peli™. Walizka jest wyposażona w dopasowaną do każdego komponentu piankę zapewniającą bezpieczeństwo systemu.

Możliwość montażu sonaru

Systemy DTG3 mogą zostać wyposażone w sonar montowany na dronie. Zestaw jest wyposażony w dodatkową wiązkę kabli montowaną w jednej kablolinie, a obraz sonaru jest wyświetlany na kontrolerze.

Dostosuj DTG3 do swoich potrzeb

Wybierz odpowiedni zestaw DTG3, a następnie dodaj rozszerzenia, lub akcesoryjne komponenty, aby uzyskać urządzenie jakiego potrzebujesz.

Sprawdź zestawy DTG3

DTG3 Starter

Podstawowy zestaw zawierający:
Dron DeepTrekker DTG3
Kablolina 50m
Kontroler
Zestaw balastowy
Zasilacz z funkcją hybrydową

DTG3 Smart

Zestaw Smart zawierający:
Dron DeepTrekker DTG3 z inteligentnymi sensorami
Kablolina 75m na nawijaku
Kontroler
Zestaw balastowy
Zasilacz z funkcją hybrydową
Walizka Peli™ na zestaw

DTG3 Expert

Zestaw Expert zawierający:
Dron DeepTrekker DTG3 z inteligentnymi sensorami i automatyką
Kablolina 100m na nawijaku
Kontroler
Chwytak dwufunkcyjny
Skaler laserowy
Zestaw balastowy
Zasilacz z funkcją hybrydową
Walizka Peli™ na zestaw

DTG3 Navigator

Zestaw Navigator zawierający:
Dron DeepTrekker DTG3 z inteligentnymi sensorami i automatyką
Nawigacja podwodna
Dodatkowy pędnik do ruchu pionowego
Kablolina 200m na nawijaku
Kontroler
Chwytak dwufunkcyjny
Skaler laserowy
Zestaw balastowy
Zasilacz z funkcją hybrydową
Walizka Peli™ na zestaw