Drony podwodne ROV Deep Trekker

Dron podwodny ROV Deep Trekker DTG3 i Revolution ROV

Nowoczesne urządzenia do podwodnej inspekcji nie muszą być skomplikowane i drogie. Dron podwodny ROV w wielu wersjach wypuszczonych na rynek przez firmę Deep Trekker, spełnia oba te kryteria. RD Tech oferuje najpopularniejszy wśród miłośników eksploracji zbiorników wodnych model DTG3 o charakterystycznym designie, napędzany dwoma silnikami strumieniowymi. Napęd maszyny umożliwia precyzyjne sterowanie i poszukiwania na głębokościach nawet do dwustu metrów. Klasyczny ROV, czyli zdalnie sterowany pojazd podwodny, najczęściej wymaga sporych rozmiarów centrum sterowania i zasilania na powierzchni. Innowacyjna konstrukcja DTG3 zawiera lekkie komponenty w samym dronie. Po drugiej stronie przewodu operator obsługuje konsolę z czytelnym monitorem, na którym może wyświetlić obraz z kamery 4K, przekazującej czytelny obraz 360 st. nawet w warunkach słabego oświetlenia (opcjonalnie może to być odczyt z sonaru lub fotografie). Cały zestaw mieści się w niewielkiej walizce, a mobilność jest jedną z jego najważniejszych zalet.

Deep Trekker

DTG3

Dron podwodny Deep Trekker DTG3 umożliwia profesjonalne inspekcje podwodne z wykorzystaniem sonarów i chwytaków.

Deep Trekker

Revolution ROV

Zaawansowany dron Revolution ROV z sześcioma pędnikami umożliwia ruch w każdym kierunku.

Drony ROV

Oferujemy Państwu urządzenia, które łączą w sobie kompaktowość i profesjonalne parametry użytkowe. Dron ROV Deep Trekker Revolution to niezawodny sprzęt, wykorzystywany na całym świecie w branżach i miejscach wymagających penetrowania wodnych akwenów. Oprócz znakomitej sterowności i przyjaznego panelu sterowania przekonuje do siebie zwiększonym do trzystu metrów limitem głębokości i zintegrowanym chwytakiem. Zalety tego modelu doceniają i chętnie korzystają rozmaici użytkownicy – ratownicy, naukowcy, pracownicy portów, nurkowie, a także marynarka wojenna i handlowa, urzędy morskie oraz koncerny naftowe. Zdalne, profesjonalne pojazdy DTG3 I Revolution, dzięki możliwości natychmiastowego użycia, prostej obsłudze, niskim kosztom eksploatacji i znakomitemu obrazowi pod wodą, zyskały uznanie wszystkich środowisk, dla których podwodny dron stał się podstawowym narzędziem pracy. Jeśli dodać do tego precyzję sterowania, otrzymamy obraz konstrukcji wyznaczającej standardy dla potencjalnych naśladowców.

Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.