Rejestrator szumu Phocus3

  • Niewielkie wymiary
  • Trzy dostępne modele komunikacji
  • Osłuchiwanie sieci w czasie rzeczywistym
  • Codzienne nocne pomiary
  • Zasilanie przez okres do 5 lat
  • Kompatybilny z PrimeWeb

Phocus3 to zaawansowany rejestrator szumu zaprojektowany do wykrywania i lokalizowania wycieków wody. Komunikacja bezprzewodowa umożliwia zarówno pracą z częstym przemieszczaniem czujników, jak i stałe osłuchiwanie sieci wodociągowej. Wyniki wycieków na miejscu można uzyskać za pośrednictwem modułu komunikacyjnego z przeprowadzoną szczegółową analizą, lub poprzez sieć GSM w oprogramowaniu PrimeWeb.

Niewielkie wymiary

Dzięki niewielkim wymiarom wynoszącym 40mm x 113mm Phocus3 umożliwia umiejscowienie w dowolnej skrzynce z zasuwą nie wymagając specjalnego przygotowania sieci do montażu czujników.

Metoda działania

Phocus3 to inteligentny rejestrator akustyczny, który wykrywa hałas generowany przez wyciek wody. Rejestrator próbkuje hałas rurociągu co sekundę podczas każdej z trzech próbnych epok w nocy, kiedy hałas tła jest najniższy. Przeprowadza analizę statystyczną każdej z trzech epok w celu ustalenia współczynnika ufności wycieku.

Globalna platforma PrimeWeb

PrimeWeb to internetowe rozwiązanie do gromadzenia i wyświetlania danych hydraulicznych sieci wodnej oraz alarmów wycieków i skorelowanych pozycji wycieków – wszystko na jednej platformie.

PrimeWeb przetwarza zdalne dane z rejestratorów danych XiLog+, rejestratorów hałasu akustycznego Phocus3 i Phocus3m oraz rejestratorów hałasu Enigma3m. Jest dostępny na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Przepływ

Phocus3 IR to najmniejsza i najdłużej zasilana bateryjnie jednostka rejestratora. Do jej obsługi wymagana jest łączność poprzez podczerwień czujnika z programatorem.

Łączność Radiowa

Phocus3 Radio to rozwiązanie nie wymagające bezpośredniego kontaktu z czujnikiem. Do łączności wykorzystywana jest sieć Radiowa, a pomiary można pobrać przejeżdżając obok czujnika.

Sieć GSM

Phocus3m umożliwia codzienną nocną transmisję danych do chmury PrimeWeb. Do łączności wykorzystywana jest sieć GSM. Rozwiązanie zapewnia możliwość natychmiastowej reakcji w przypadku wykrycia wycieku.
Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.