Korelator Eureka3®

Innowacyjny system Eureka3 zapewnia wysoce wydajną lokalizację wycieków nawet na rurach z tworzyw sztucznych. Jednostka PrimeTouch™ umożliwia rozszerzenie systemu o czujniki multikorelujące Enigma, a także serię geofonów Mikron3 tworząc system Eureka&PrimeTouch  najbardziej rozbudowaną jednostką do obsługi sieci wodociągowych z oferty firmy Primayer.

Prosta i intuicyjna obsługa

Jednostka PrimeTouch™ posiada dotykowy ekran z możliwością obsługiwania w grubych rękawicach, a także dodatkowe przyciski do obsługi pod wyświetlaczem. System składa się z dużych czytelnie opisanych przycisków i instrukcji.

Wygodna instalacja w terenie

Czujniki z wbudowanym nadajnikiem ułatwiają pracę w terenie i redukują ryzyko uszkodzeń sprzętu. Standardowo system wyposażony jest w dodatkowe czujniki na przewodzie.

Filtracja adaptacyjna

Najnowsza technologia opracowana i opatentowana przez Primayer ułatwia i przyspiesza pracę z lokalizacją wycieków. Filtry adaptacyjne same rozpoznają dźwięk otoczenia i zakłócenia a następnie je neutralizują.

Osłuchiwanie sieci "na żywo"

System Eureka jest w stanie przesyłać zarejestrowane dźwięki w czasie rzeczywistym z dowolnie wybranego czujnika ułatwiając tym samym rozpoznanie czy dźwięk pochodzi z wycieku czy jest zakłóceniem.

Uniwersalny system do detekcji wycieków

System Eureka3 umożliwia kompleksową diagnostykę sieci wodociągowych w trzech krokach.

Wstępna detekcja z użyciem multikorelatora Enigma do prac na większych obszarach do nawet 2 km sieci przy jednym pomiarze i rur z wieloma rozgałęzieniami i redukcjami.

Precyzyjne określanie miejsca wycieku na wybranym odcinku w czasie rzeczywistym z osłuchiwaniem sieci i adaptacyjnymi filtrami aktywnymi z korelatorem online Eureka3+.

Osłuchiwanie wytypowanego miejsca z mikrofonem gruntowym Mikron3 łączącym się bezprzewodowo z jednostką PrimeTouch™ w celu zredukowania zakłóceń powodowanych uderzaniem kabla.

Intuicyjne wprowadzanie danych sieci

Do wprowadzania danych rury (materiał, długość, oraz średnica) służy proste menu dotykowe z wizualizacją rurociągu i łatwymi w interpretacji danymi.

Czujnik wbudowany w nadajnik

Przy niewielkich wymiarach czujnika z nadajnikiem system Eureka umożliwia wygodne umiejscowienie urządzenia w terenie, bez zbędnych urządzeń i przewodów oraz ryzyka uszkodzenia ich.

Kompletny system w jednej walizce

Całość systemu zajmuje miejsce jednej walizki transportowej. Walizka jest wyposażona w system ładowania, dzięki czemu każdy komponent po podłączeniu w walizce może być ładowany jednym kablem z zasilania sieciowego lub samochodowego (standard).

Korelacja hydrofonowa z użyciem Eureki3

Standardowe złącze dodatkowych czujników w nadajnikach Eureka3 służy także do podłączenia hydrofonów Enigma hyQ. Z taką konfiguracją system może precyzyjnie wskazywać miejsca wycieków na sieciach z tworzyw, lub rur o dużych średnicach.

Dostępne wersje korelatora

Eureka 3

Zaawansowany zestaw Eureka3 z walizką ładującą, jednostką PrimeTouch™, dwoma czujnikami z wbudowanymi nadajnikami, dodatkowymi czujnikami na przewodach, słuchawkami, antenami, ładowarką sieciową i samochodową
Wyślij zapytanie

Eureka3
Enigma Compact

Zaawansowany zestaw Eureka3+ z walizką ładującą, jednostką PrimeTouch™, dwoma czujnikami z wbudowanymi nadajnikami, dodatkowymi czujnikami na przewodach, słuchawkami, antenami, ładowarką sieciową i samochodową.
Model dodatkowo wyposażony w funkcję Filtrów adaptacyjnych.
Wyślij zapytanie

Eureka3
Mikron3

Zaawansowany zestaw z walizką (umożliwiającą pomieszczenie do 3 czujników), 3 czujników korelujących Enigma hyQ, przewód komunikacyjny PC, oraz oprogramowanie Enigma. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w walizkę z 3 hydrofonami.
Wyślij zapytanie

Eureka3
Enigma Compact
Mikron3

Zaawansowany zestaw z walizką (umożliwiającą pomieszczenie do 3 czujników), 3 czujników korelujących Enigma hyQ, przewód komunikacyjny PC, oraz oprogramowanie Enigma. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w walizkę z 3 hydrofonami.
Wyślij zapytanie

Copyright© 2021 RD Tech s.c. ul. Dworcowa 38/26 05-500 Piaseczno NIP: 1231312757