Zdalny korelator GPRS Enigma3m

Wielopunktowy system korelacji Enigma3m zapewnia zdalną lokalizację wycieku za pomocą komunikacji 3G / GPRS. Jest stosowany w podziemnych komorach i nie wymaga kosztownej technologii naziemnej. Wiele rejestratorów dokonuje korelacji w celu dokładnego zlokalizowania pozycji wycieku. Enigma3hyQ został zoptymalizowany do wykrywania wycieków wody na większe odległości, na rurach o dużej średnicy i rurach z tworzyw sztucznych w sieciach dystrybucji wody.

Precyzyjna zdalna korelacja

Rejestratory korelujące Enigma3m przesyłają codzienne dane dane audio za pośrednictwem sieci komunikacyjnych 3G lub GPRS. Korelacja może być przeprowadzona z wielu rejestratorów w celu dokładnego zlokalizowania pozycji wycieku.

Wbudowany GPS i karta SIM

Każdy czujnik posiada wbudowany GPS i kartę SIM Roaming umożliwiającą połączenie się z anteną każdego operatora, który w danym miejscu posiada najmocniejszy sygnał GSM.

Wizualizacja miejsca wycieku

Aplikacja sieciowa PrimeWeb dzięki integracji z Google Maps™ wyświetla położenie czujnika, a także miejsce wycieku. Funkcja Google StreetView™ dodatkowo ułatwia zorganizowanie prac terenowych poprzez rozpoznanie otoczenia.

Enigma 3hyQ

Enigma 3hyQ to wariant wielopunktowej Enigmy 3m wykorzystującej komunikację 3G/GPRS. System został zoptymalizowany pod kątem lokalizacji wycieków na większych odległościach, oraz rurach o dużej średnicy i z tworzyw sztucznych.

Enigma3m - cztery tryby pracy w częstotliwościach aktywnych

Rejestratory korelujące Enigma3m przesyłają codzienne dane dotyczące hałasu wycieku za pośrednictwem sieci komunikacyjnych 3G lub GPRS. Te dane są wysyłane do serwera. Dane zapewniają alarmy wycieku, a także umożliwiają użytkownikowi odsłuchanie hałasu, co pomaga potwierdzić, że jest to hałas wycieku. Co więcej, korelacja może być przeprowadzona z wielu rejestratorów w celu dokładnego zlokalizowania pozycji wycieku. Aby umożliwić dokładne korelacje, przeprowadzana jest codzienna synchronizacja czasu rejestratora

Sieć PrimeWeb™

PrimeWeb przetwarza zdalne dane z rejestratorów danych XiLog +, przepływomierza PrimeFlo3, rejestratorów hałasu akustycznego Phocus3 i Phocus3m oraz rejestratorów hałasu Enigma3m i Enigma3hyQ. Zebrane dane są następnie dostępne na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie, poprzez dostęp do Internetu.

Dla zapracowanego personelu możliwość monitorowania sieci wodnej w dowolnej przeglądarce internetowej za pomocą tabletu lub smartfona jest ogromną zaletą. Użytkownik może szybko zidentyfikować problemy, takie jak wyjątkowe użycie, niskie ciśnienie lub zwiększony wyciek. PrimeWeb oferuje wysokie bezpieczeństwo cybernetyczne wraz z dostosowanymi poziomami dostępu użytkowników.

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236
ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Dane kontaktowe

Tel: (22) 390 59 47
Email: biuro@rdtech.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter