Mikron 3 Junior

Mikron3 Junior to kompaktowy, łatwy w użyciu system precyzyjnego wykrywania wycieków wody ze zoptymalizowaną technologią wykrywania akustycznego i doskonałą jakością dźwięku. Kontroler wyświetla minimalny poziom hałasu, który jest poziomem hałasu w tle, bez przejściowych dźwięków, takich jak ruch drogowy. Wyświetlacz słupkowy pokazuje pozycję maksymalnego hałasu wycieku. Regulowane filtry pozwalają zminimalizować szum tła.

Wygodny transport

Walizka transportowa została zaprojektowana tak, aby pomieścić cały zestaw wewnątrz jednego narzędzia transportowego. Dodatkowo urządzenie umożliwia ładowanie za pośrednictwem jednego kabla w walizce.

Możliwość osłuchiwania gruntowego

Dzięki dołączonemu adapterowi na grunt i osłonie wiatrowej Mikron 3 Alpha&Gamma umożliwia potwierdzanie miejsca wycieku poprzez osłuchiwanie gruntu w miejscu wyznaczonym przez korelator.

Filtracja dźwięku

Jednostka PRO, oraz PrimeTouch jest wyposażona w zaawansowaną filtrację wycinającą zakłócenia z rejestrowanych pomiarów.

Możliwość osłuchiwania armatury

Składana tyczka osłuchowa zapewnia możliwość kontroli wybranych odcinków sieci i zawężaniu obszaru podejrzenia wycieku w terenie.

Kompatybilny z kontrolerami Mikron 3

Mini

Kontroler wyposażony w podstawowe przetwarzanie i wzmacnianie dźwięku, oraz dynamiczną ochronę słuchu.

Pro

Kontroler wyposażony w wyświetlacz z wykresami, wskazywaniem poziomów szumu, filtracją, oraz dynamiczną ochroną słuchu.

PrimeTouch™

Zaawansowany kontroler dotykowy z możliwością obsługi korelatora Eureka 3, oraz multikorelatora Enigma.

Galeria