Mikron 3 Alpha&Gamma

Mikron3, geofon naziemny to optymalne urządzenie do wykrywania wycieków wody dostępne na rynku. Dzięki czujnikom o wysokiej czułości i bezprzewodowej komunikacji czujników urządzenie umożliwia użytkownikom łatwe i skuteczne wykrywanie wycieków. Mikron 3 zapewnia wysoką jakość akustyczną hałasu wycieku poprzez bezpośredni kontakt rury lub na powierzchni ziemi. Posiada szeroki wybór filtrów i graficzne opcje wyświetlania minimalnego poziomu hałasu. Do wyboru są trzy procesory: Mini, Pro i PrimeTouch App.

Wygodny transport

Walizka transportowa została zaprojektowana tak, aby pomieścić cały zestaw wewnątrz jednego narzędzia transportowego. Dodatkowo urządzenie umożliwia ładowanie za pośrednictwem jednego kabla w walizce.

Możliwość osłuchiwania gruntowego

Dzięki dołączonemu adapterowi na grunt i osłonie wiatrowej Mikron 3 Alpha&Gamma umożliwia potwierdzanie miejsca wycieku poprzez osłuchiwanie gruntu w miejscu wyznaczonym przez korelator.

Filtracja dźwięku

Jednostka PRO, oraz PrimeTouch jest wyposażona w zaawansowaną filtrację wycinającą zakłócenia z rejestrowanych pomiarów.

Możliwość osłuchiwania armatury

Składana tyczka osłuchowa zapewnia możliwość kontroli wybranych odcinków sieci i zawężaniu obszaru podejrzenia wycieku w terenie.

Kompatybilny z kontrolerami Mikron 3

Mini

Kontroler wyposażony w podstawowe przetwarzanie i wzmacnianie dźwięku, oraz dynamiczną ochronę słuchu.

Pro

Kontroler wyposażony w wyświetlacz z wykresami, wskazywaniem poziomów szumu, filtracją, oraz dynamiczną ochroną słuchu.

PrimeTouch™

Zaawansowany kontroler dotykowy z możliwością obsługi korelatora Eureka 3, oraz multikorelatora Enigma.

Galeria