Geofon Hykron

Hykron® jest prostym w użyciu systemem nasłuchiwania wycieków o bardzo wysokiej czułości akustycznej. Jest idealny do bezpośredniego odsłuchu nieszczelności w dostępnych armaturach wodnych i może służyć jako mikrofon naziemny.

Szum wycieku transportowany jest przez wodę i można go wykryć przez nasłuchiwanie zaworów, hydrantów lub dowolnego dostępnego złącza na rurze. Hykron wykrywa hałas wycieku poprzez czujnik o wysokiej czułości do słuchania przez słuchawki.

Możliwość osłuchiwania gruntowego

Akcesoryjna przystawka do osłuchiwania gruntowego rozszerza możliwości Primayer Hykron o możliwość lokalizowania wycieków bez obecności odsłoniętych części rur.

Wstępne osłuchiwanie zasówu

Dzięki tyczce osłuchowej znajdującej się w standardowym wyposażeniu zestawu użytkownik ma możliwość podstawowej diagnostyki sieci wodociągowej polegającej na osłuchiwaniu elementów rurociągu.

Lokalizacja wycieków w domach

Po usunięciu dodatkowych przedłużeń do osłuchiwania zasuw otrzymujemy krótką końcówkę dzięki, której wykrywanie wycieków na instalacjach wewnętrznych, w tym podłogowych jest prostsze.

Prosta obsługa

Primayer Hykron obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku do odsługu, oraz pokrętła regulującego głośność i włączającego urządzenie.

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236
ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Dane kontaktowe

Tel: (22) 390 59 47
Email: biuro@rdtech.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter