Geofon Hykron

  • Wysoka czułość akustyczna
  • Prosta obsługa
  • Trwała konstrukcja
  • Zasilanie z baterii
  • Niska cena

Hykron® jest prostym w użyciu systemem nasłuchiwania wycieków o bardzo wysokiej czułości akustycznej. Jest idealny do bezpośredniego odsłuchu nieszczelności w dostępnych armaturach wodnych i może służyć jako mikrofon naziemny.

Szum wycieku transportowany jest przez wodę i można go wykryć przez nasłuchiwanie zaworów, hydrantów lub dowolnego dostępnego złącza na rurze. Hykron wykrywa hałas wycieku poprzez czujnik o wysokiej czułości do słuchania przez słuchawki.

Możliwość osłuchiwania gruntowego

Akcesoryjna przystawka do osłuchiwania gruntowego rozszerza możliwości Primayer Hykron o możliwość lokalizowania wycieków bez obecności odsłoniętych części rur.

Wstępne osłuchiwanie zasówu

Dzięki tyczce osłuchowej znajdującej się w standardowym wyposażeniu zestawu użytkownik ma możliwość podstawowej diagnostyki sieci wodociągowej polegającej na osłuchiwaniu elementów rurociągu.

Lokalizacja wycieków w domach

Po usunięciu dodatkowych przedłużeń do osłuchiwania zasuw otrzymujemy krótką końcówkę dzięki, której wykrywanie wycieków na instalacjach wewnętrznych, w tym podłogowych jest prostsze.

Prosta obsługa

Primayer Hykron obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku do odsługu, oraz pokrętła regulującego głośność i włączającego urządzenie.

Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.