Detektor wielogazowy GX-6000

  • Wykrywanie do 6 gazów jednocześnie
  • Wbudowana pompa 27 l/h
  • Standard ochrony IP67
  • Zapis danych
  • Czas pracy do 14 godzin
  • Wbudowany sensor PID wykrywający 700 gazów
GX-6000 to jedyny detektor wielogazowy z opcją czujnika PID. Tradycyjne rozwiązania obejmują pojedynczy monitor gazu z czujnikiem PID. Jeśli istnieją inne wymagania, takie jak bezpieczeństwo w ograniczonej przestrzeni, wymagany byłby drugi przyrząd. GX-6000 zapewnia elastyczność konfiguracji jednego urządzenia do wielu zastosowań. Zmniejsza to potrzebę zakupu oddzielnych sprzętów do określonych zadań.

6 gazów jednocześnie

GX-6000 umożliwia selektywne i jednoczesne wykrywanie do 6 gazów zgodnie z tabelą gazów znajdującą się w specyfikacji technicznej.

Duży wyświetlacz

Wyświetlacz o dużej przekątnej umożliwia jednoczesne wyświetlanie 6 gazów na ekranie, a także parametry pracy urządzenia bez przechodzenia w inne ustawienia. Dodatkowo ekran ma możliwość obrotu obrazu o 180°.

Wbudowany sensor PID

Detektor umożliwia umieszczenie sensora PID jako jeden z 6 sensorów, w które wyposażony jest GX-6000. Tworzy to kompletny system dla przedsiębiorstw obsługujących rurociągi gazowe.

Alarmy PANIC, oraz MANDOWN

Riken Keiki GX-6000 wyposażony jest w funkcję wykrywania upadku, a także przycisk PANIC. Po wciśnięciu, lub wykryciu upadku i braku reakcji urządzenie uruchamia procedurę alarmową.

Lokalizatory kabli i rur w ziemii, lokalizatory uszkodzeń kabli, detektory gazów, detektory wycieków wody drony podwodne, kamery inspekcyjne, przepływomierze - RD Tech

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236

Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Autoryzowany serwis producentów: Radiodetection, Riser Bond, Pearpoint, Primayer, Deep Trekker i Riken Keiki.

Bogata oferta handlowa produktów renomowanych producentów.

20 letnie doświadczenie pracowników wykorzystywane jest do precyzyjnego wskazywania infrastruktur podziemnych i ich uszkodzeń.

Oferujemy profesjonalne szkolenia teoretyczne, oraz praktyczne z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.