Detektor wielogazowy GX-6000

GX-6000 to jedyny detektor wielogazowy z opcją czujnika PID. Tradycyjne rozwiązania obejmują pojedynczy monitor gazu z czujnikiem PID. Jeśli istnieją inne wymagania, takie jak bezpieczeństwo w ograniczonej przestrzeni, wymagany byłby drugi przyrząd. GX-6000 zapewnia elastyczność konfiguracji jednego urządzenia do wielu zastosowań. Zmniejsza to potrzebę zakupu oddzielnych sprzętów do określonych zadań.

6 gazów jednocześnie

GX-6000 umożliwia selektywne i jednoczesne wykrywanie do 6 gazów zgodnie z tabelą gazów znajdującą się w specyfikacji technicznej.

Duży wyświetlacz

Wyświetlacz o dużej przekątnej umożliwia jednoczesne wyświetlanie 6 gazów na ekranie, a także parametry pracy urządzenia bez przechodzenia w inne ustawienia. Dodatkowo ekran ma możliwość obrotu obrazu o 180°.

Wbudowany sensor PID

Detektor umożliwia umieszczenie sensora PID jako jeden z 6 sensorów, w które wyposażony jest GX-6000. Tworzy to kompletny system dla przedsiębiorstw obsługujących rurociągi gazowe.

Alarmy PANIC, oraz MANDOWN

Riken Keiki GX-6000 wyposażony jest w funkcję wykrywania upadku, a także przycisk PANIC. Po wciśnięciu, lub wykryciu upadku i braku reakcji urządzenie uruchamia procedurę alarmową.