Detektor osobisty Riken Keiki GX-3R PRO

Detektor objęty 3 letnią gwarancją producenta

GX-3R Pro to dyfuzyjny detektor osobisty wielogazowy do zastosowania personalnego. Stosowany wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko wystąpienia niebezpiecznych dla zdrowia i życia gazów, lub obniżenia stężenia tlenu. Posiada duży ekran wyświetlający stężenia gazów i informacje o pracy urządzenia. Model Pro wyposażony jest dodatkowo w możliwość konfiguracji 5 gazowej z czterema sensorami, oraz łącznością Bluetooth do aplikacji RK Link™ na smartfony z systemem Android™, oraz iOS™.

Standard ochrony IP66/68

Modele GX-3R PRO posiadają w zależności od konfiguracji sensorów stopień ochrony IP66, lub IP68 i udokumentowaną odporność na upadek z wysokości do 7 metrów.

Najmniejszy i najlżejszy na świecie

GX-3R PRO to obecnie najmniejsze i najlżejsze urządzenie do personalnej detekcji pięciogazowej na świecie. Detektor ma wymiary 58 x 65 x 26 mm, oraz wagę 100g.

Cztery sensory - Pięć gazów

GX-3R posiada możliwość wykrywania 5 gazów jednocześnie przy obecności jedynie 4 sensorów, w tym podwójnego sensora CO/H2S.

Zakładana gumowa osłona

Gumowa osłona na urządzenie dostarczana w standardzie ochroni przed uszkodzeniami mechanicznymi obudowę.

Akcesoryjna pompka o wydajności do 0,5 l/min

Urządzenie jest dopasowane do pompy i nie wymaga skomplikowanej instalacji.
Kliknij tutaj
W celu instalacji należy umieścić prawą część urządzenia w pompie RP-3R.
Kliknij tutaj
Dopychamy lewą część do momentu kliknięcia zatrzasku i unieruchomienia detektora w pompie.
Kliknij tutaj

Stacja kalibracyjna SDM-3R

Umożliwia użytkownikowi wykonanie uproszczonej kontroli przed rozpoczęciem pracy (test funkcjonalności) i kalibracji gazowej automatycznie.

Aplikacja RK Link™

Aplikacja RK Link™ umożliwia bezprzewodową łączność ze smartfonem i wyświetlanie aktualnych pomiarów z urządzenia. W przypadku uruchomienia alarmu na urządzeniu program wysyła sms, oraz email do wybranych osób.