Portascanner Covid-19

Polska dystrybucja

Przenośny, łatwy w obsłudze, pomocny w lokalizacji nieszczelności w pomieszczeniach. Lekki i łatwy w użyciu.

Zmniejsz rozprzestreznienianie się wirusa w powietrzu, sprawdzając pomieszczenia pod kątem wycieków. Urządzenie zaprojektowane na zapotrzebowanie Rządu Brytyjskiego. Jak pokazują badania z grudnia 2020 r. dotyczące COVID-19 i zanieczyszczenia powietrza wskazują, że 50% próbek powietrza pobranych z kotytarzy szpitalnych i 20% ze szpitalnych łazienek ma wysoki poziom koronawirusa.

Aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych w powietrzu, oddziały szpitalne OIT działają w systemie podciśnieniowym. Odpowiednia wentylacja wymaga maksymalnej szczelności tych pomieszczeń. 

Portascanner Covid-19 mierzy rozmiaty nieszczelności i wskaźniki nieszczelności, a następnie wykorzystuje je do obliczenia przybliżonej całkowitej przepuszczalności powietrza. 

Do użytku w opiece zdrowotnej, szpitalne oddziały intensywnej terapii, gabinety stomatologiczne, kliniki i przemysł, obszary HVAC, obszary izolacji, obszary kwarantanny, korytarze. 

Kamra 8 megapixeli

Uchwyć obrazy obszaru testowego, aby umożliwić zaznaczenie wycieku, wszystko w tym samym instrumencie i za dotknięciem palca

Ustawienia mocy

Wybierz ustawienia mocy, aby przeprowadzić dokładne testy niezależne od wielkości i kształtu pomieszczenia

Filtruj

Duża pamięć i możliwość filtracji danych według daty i lokalizacji

Funkcjonalność

Wybierz szybki test do wstępnej lokalizacji lub pełby test do oszacowania wielkości wycieków

Zapisz i esportuj

Wysyłaj dane pomiarowe i zdjęcia przez USB

Narzędzie do konserwacji

Nie wymaga certyfikacji medycznej