Portalevel IS

Polska dystrybucja

Iskro-bezpieczny przenośny ultradźwiękowy wskaźnik poziomu cieczy. Wsparcie udzielane bezpłatnie przez cały okres eksploatacji urządzenia. Każda jednostka jest objęta 3-letnią gwarancją.

Portalevel IS jest specjalistycznym wariantem przenośnego ultradźwiękowego wskaźnika poziomu ósmej generacji platformy MAX firmy Coltraco Ultrasonics z atestem iskrobezpiecznym wydanym przez ExVeritas. Idealny do testowania zawartości butli w systemach przeciwpożarowych w obszarach niebezpiecznych. 

Dla kogo jest Portalevel IS? Jeśli konserwujesz systemy przeciwpożarowe w celu identyfikacji zawartości butli ze skroplonymi środkami gaśniczymi. W obszarach, w których wymagane jest oprzyrządowanie do strefy 1 ppoż. Przeznaczony do użytku w obszarach, w których podczas normalnej pracy może wystąpić atmosfera wybuchowa i trzeba zapewnić wysoki poziom ochrony. Przykładami takich obszarów są środowiska z gazami, oparami i mgłami np: cysterny LNG, platformy morskie, zakłady chemiczne, petrochemie, magazyny materiałów niebezpiecznych, hangary lotnicze, obszary dystrybucji paliwa.

Idealnie nadają się do gazów takich jak metan i propan. 

Pomiar

Dokładność do +/- 1.5mm poziomu płynu

Koniec ważenia

Użyj ultradźwięków, aby szybciej i łatwiej oszacować zawartość butli

Łatwy w użyciu

Odpowiedni dla wszystkich, od techników do głównych inżynierów

trwały i wszechstronny

Lekki, testuje szeroką gamę środków przeciwpożarowych

Oszczędza czas i pracę

Pomiar trwa 30s, brak koneiczności podnoszenia

Sprawdzona technologia

W oparciu o platformę 8 generacji