Oferta sprzedażowa

Nowoczesne podziemne i podwodne urządzenia wykrywające to obszar technologii, bez którego coraz trudniej obyć się w energetyce, budownictwie, telekomunikacji, wodociągach i kanalizacji, przemyśle wydobywczym i wielu innych branżach. W realizacji planów i inwestycji potrzebny jest sprawdzony partner, dostarczający niezawodnego sprzętu inspekcyjnego, optymalnie dopasowanego do potrzeb Kontrahentów.
  W RD Tech o metodach detekcji wiemy niemal wszystko, choć stale poszerzamy naszą wiedzę o branżowe innowacje. Dostarczamy Klientom wyłącznie sprawdzony w działaniu, pewny i precyzyjny sprzęt. Niezawodne detektory nieszczelności gazu i detektory osobiste pozwolą na redukcję zagrożeń związanych z niekontrolowanym pojawianiem się niebezpiecznych substancji lotnych. Lokalizatory kabli podziemnych i rur – wykrywacze infrastruktur i urządzeń to zestaw niezbędny przy przeprowadzaniu inwestycji związanych z robotami ziemnymi.
  Przy awariach powstałych w wyniku działania sił natury czy zużycia materiału rozmaitych instalacji oferujemy lokalizatory uszkodzeń kabli energetycznych i ziemnych. Proponujemy również innowacyjny system monitorujący szczelność rurociągów na dużym obszarze. Lokalizatory wycieków Primayer Enigma opierają swoją niezwykłą skuteczność na połączeniu metody akustycznej z cyfrową korelacją danych według autorskiego algorytmu, co pozwala zlokalizować miejsce awarii z niezwykłą dokładnością.

Oferujemy urządzenia producentów

RD Tech s.c.

Profesjonalna urządzenia do lokalizacji infrastruktur podziemnych, a także ich uszkodzeń. Kamery inspekcyjne i roboty do prac podwodnych. Detektory gazowe do lokalizacji wycieków i ochrony personalnej.

Dane firmy

NIP: 123-131-27-57
REGON: 363-757-236
ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno
POLAND

Dane kontaktowe

Tel: (22) 390 59 47
Email: biuro@rdtech.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter