Firma do zadań specjalnych

Dbamy o zadowolenie klienta dostarczając urządzenia najlepszych światowych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie sprzętu, a także oferujemy pakiety darmowych szkoleń po zakupie, a także w zależności od potrzeb klienta przed zakupem. 

Dojeżdżamy wszędzie

Posiadamy siedzibę w woj. Mazowieckim i tu również znajduje się nasz serwis, ale bariery województw nie są dla nas przeszkodą. Posiadamy flotę samochodów, oraz handlowców, którzy przyjadą prosto do Ciebie i pokażą działanie urządzenia na Twoim terenie.

Niezależnie od tego czy pracujesz na Mazowszu, czy w Dolnośląskim. Jeśli klient chce obejrzeć działanie urządzenia w praktyce to wystarczy, że skontaktuje się z nami, a my przyjedziemy.

Dlaczego my

Zawsze dostępni

Godziny pracy biura to 8-16 w dni robocze, ale dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez telefon cały tydzień i z chęcią odpowiadamy na każde pytania. Dodatkowo jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii dojazdów.

Wykwalifikowani pracownicy

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie lokalizacji infrastruktury podziemnej, a także diagnostyce sieci wodociągowych, ciepłowniczych, oraz gazowniczych.

Uczciwe ceny

Każdy klient jest traktowany i dla każdego klienta powstaje indywidualna wycena. Cena bazowa jest zawsze dokładnie tą samą ceną, która widnieje u producenta. Nigdy nie dodajemy marży.

Do kogo dostarczamy urządzenia ?

Energetyka

Telekomunikacja

Wodociągi i kanalizacja

Budownictwo

Gazownictwo

Obsługa kolei

Służby ratownicze

Obsługa portów i stoczni

Oferujemy urządzenia producentów